Parafia Świnna Poręba > Ogłoszenia > XXIX Niedziela zwykła – 22 X 2023 – Uroczystość św. Jana Pawła II

XXIX Niedziela zwykła – 22 X 2023 – Uroczystość św. Jana Pawła II

 

Z kalendarza liturgicznego:

Nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 16.00, w tygodniu o godz. 17.30 – zapraszam rodziny, młodzież, aby znalazły chwilę czasu na wspólną modlitwę.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W sobotę św. Apostołów Szymona i Judy

Przez cały najbliższy tydzień w miarę możliwości podczas różańca, będzie można skorzystać ze spowiedzi świętej, przed Uroczystością Wszystkich Świętych. W rozpoczynającym się tygodniu będziemy modlić się na różańcu w intencji zmarłych.

W zakrystii lub kancelarii, można ofiarować wypominki na kolejny rok.

Podczas zbiórki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia w ubiegłą niedzielę zebrano: 2638 zł i 07gr. Bóg zapłać za tę ofiarę.

Dzisiejsza składka podczas Mszy przeznaczona jest na cele misyjne w związku z rozpoczynającym się tygodniem modlitw w intencji misji.

Dziękuję za utrzymanie porządku w kościele i kaplicy, rodzinom, które podjęły trud w tym tygodniu. W kolejnym tygodniu, proszę o uporządkowanie kościoła, rodziny: Palus, Gocał, Radwan.

Bardzo dziękuję za ofiarę składaną na tacę oraz przelaną na konto parafialne.

Naszym Strażakom dziękuję, za pomoc przy plebanii.

Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. W bieżącym numerze Gościa Niedzielnego: m.in.: wizja kościoła wyłaniająca się z Ewangelii św. Marka. Jest również dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

Solenizantom, jubilatom, parafianom oraz gościom, życzę dobrej niedzieli i tygodnia. Niech Boże błogosławieństwo, Matka Boża Pocieszenia nas prowadzą.