Parafia Świnna Poręba > Ogłoszenia > 3 Niedziela wielkanocna – 14.04.2024

3 Niedziela wielkanocna – 14.04.2024

 

Z kalendarza liturgicznego:

W środęNowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W ostatnim czasie, podsypaliśmy parkingi przy kościele nowym kamieniem. Bardzo dziękuję p. Mateuszowi Ściera za wszelką pomoc, pracę i sprzęt przy wyrównaniu i utwardzeniu kamienia. Również za pracę i pomoc p. Tomaszowi Bucała.

Dziękuję kolejnej Ekipie, za rozebranie Grobu Pańskiego. Dziękuję Pani z Kozińca, za ufundowanie do kościoła nowych maryjnych obrusów ołtarzowych. A także za wykoszenie trawy przy kościele i kaplicy. Dziękuje za ofiary składane na tacę.

W ramach przygotowania do bierzmowania, zapraszam młodzież klas VI i VII na spotkanie do kościoła w środę o godz. 17.00

W piątek o godz. 19.30 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.

Dziękuję za troskę o porządek w kościele i kaplicy rodzinom, które podjęły trud w minionym tygodniu. W kolejnym bardzo proszę o uporządkowanie kościoła rodziny: Sikora Jarosław, Kmiecik, Karelus. Termin proszę uzgodnić z Panem Kościelnym. Telefon do p. Kościelnego jest na stronie parafialnej.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej w bieżącym numerze Gościa Niedzielnego: m.in.: o przyjęciu chrześcijaństwa przez Polskę w 5 rocznicę ustanowienia przez Sejm RP Narodowego Święta Chrztu Polski. 

Życzę dobrego tygodnia, niech Boże błogosławieństwo nas prowadzi a Matka Boża Pocieszenia, nasza patronka oręduje za nami u Boga. Szczęść Boże!